Miloš Pavlović

Težak vikend u Belgiji

Druga trka Lamborghini Super Trofeo Evropa prvenstva održana je u Belgiji 10. i 11. maja na legendarnoj stazi Spa-Francorchamps.

Bio je to težak vikend za automobil #33 ASR tima. Miloš je tokom celog vikenda imam sjajanu brzinu i ritam, ali kada je došlo vreme za kvalifikacije, našao se na pogrešnom mestu u pogrešnom trenutku. Nije uspeo da napravi ni jedan slobodan krug, konstantno je nailazio na gužvu, nešto što može da se desi u kategoriji gde 54 automobila vozi u isto vreme. S obzirom na ovo, kvalifikovao se na 25. mestu.

U prvoj trci Miloš je nadoknadio više pozicija i kasnije predao automobil na drugom mestu (Pro-Am kategorija) svom timskom kolegi. Alessio je dao sve od sebe da obrani poziciju, ali je na kraju završio peti u klasi.

Drugu trku na programu Miloš nije vozio. Alessio je startovao i dobro se borio u prvim krugovima trke ali je na žalost bio udaren. S obzirom na ovo, odustali su i nisu završili trku.

„Ovo je vikend za zaborav. Teško je kada se ideš sa staze sa samo jednim petim mestom a znaš da si mogao da postigneš daleko više. to su trke“.

Welcome to Miloš’s official web page.
Profesionalni vozač trka, višestruki evropski i svetski šampioni i profesionalni trkački trener